Kliknutím na ikonku oka náš web přizpůsobíte pro návštěvníky s vadou zraku.

Kliknutím na ikonku šipky zkryjete tento dialog.

Alfons logoAlfons logo

Info k objednání

Novým klientům nabízíme k zakoupení tzv. Vstupní balíček. Ten je určen novým klientům, kteří se potřebují s metodou seznámit, vyzkoušet si ji a udělat si představu o podobě jejich budoucího tréninku. Zároveň získají vyhodnocení  EEG aktivity i testu koncentrace pozornosti. Na základě těchto informací se klient může rozhodnout, zda si zakoupí další tréninky, které koncepcí navazují na Vstupní balíček.

Vstupní balíček obsahuje:

  • seznamovací trénink (1 sezení),
  • změření a vyhodnocení EEG aktivity, navržení tréninkového protokolu (1 sezení).

Po absolvování Vstupního balíčku je nutné zakoupit permanentku minimálně na 20 sezení.

Při menším počtu sezení nemůžeme garantovat přínos pro klienta, a proto menší počet sezení novým klientům neposkytujeme. Po absolvování 20 sezení je možné zakoupit permanentku i na 10 sezení.

Jak se objednat

Zde v objednávkovém kalendáři si zvolte volný termín, po rozkliknutí vyplňte své osobní údaje a odešlete formulář. Obratem dostanete potvrzení o odeslání rezervace na Váš e-mail. EEG biofeedback terapeutka vám v horizontu 24 hod potvrdí e-mailem nebo telefonicky, že je Vaše rezervace platná.

Další možnost je objednat se přímo u EEG biofeedback terapeutky na e-mailové adrese: pacinkova@lli.vutbr.cz nebo telefonicky na 737 157 670.

Kde nás najdete:

Prostory EEG Biofeedback jsou umístěny v Poradenském centru Alfons na Kolejní 4, FAKULTA PODNIKATELSKÁ.

Vstoupíte do haly FP hlavním vchodem, před Vámi bude vrátnice a poradenské centrum Alfons bude po vaší levé ruce. Na prosklených dveřích je naše velké logo.

Ceník služeb EEG biofeedback

  studenti VUT / 2017
zaměstnanci VUT     veřejnost    
   vstupní balíček   490,- Kč / 340,- Kč
  490,- Kč   490,- Kč
   20 sezení   3800,- Kč / 2660,- Kč
  3800,- Kč   4800,- Kč
   10 sezení   2100,- Kč / 1470,- Kč
  2100,- Kč   2500,- Kč

Rok 2017 je ve znamení fitness mozku – studenti VUT mají 30% slevu z ceny.  🙂 

Vstupní balíček: 2 sezení po 1 hodině: vstupní trénink 45 min, seznámení se s podstatnou a principem metody, sejmutí základní aktivity EEG aktivity, interpretace výsledků, navržení tréninkového protokolu.

20 sezení: 20 sezení po 60 minutách (45 min trénink, 15 min příprava). Na konci balíčku sejmutí základní EEG aktivity a interpretace výsledků v porovnání se vstupní diagnostikou EEG aktivity.

10 sezení: lze zakoupit pouze po absolvování balíčku 20-ti sezení. 10 sezení po 60 minutách (45 min trénink, 15 min příprava).                                                                                                                                                                                                                     Ceník platný k 13. 1. 2016

Kapacita termínů je omezená a přednostně je služba poskytována studentům a pracovníkům VUT v Brně.

Pracovníci:


Jana PačinkováMgr. Jana Pačinková

– biofeedback terapeutka

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na emailu: biofeedbackPB@gmail.com

Spolupracující centra:

EEG Biofeedback institut v Praze

V EEG BFB Institutu byly terapeutky centra Alfons vyškoleny  a podstupují zde pravidelné profesní supervize.

Přehled stavů, u kterých byla ověřena účinnost EEG Biofeedback, je zpracován díky cca 650 realizovaným výzkumným a klinickým studiím, publikovaných v odborných časopisech. Většina z nich je dostupná na internetu v největším souboru zdravotní literatury Medline.