Kliknutím na ikonku oka náš web přizpůsobíte pro návštěvníky s vadou zraku.

Kliknutím na ikonku šipky zkryjete tento dialog.

Alfons logoAlfons logo

Jak k nám

Sídlíme ve světlém panelovém domě se zeleně vymalovanými balkony, máme samostatný vchod v přízemí. Panelový dům je přímo naproti nízké budovy Fitcentra MACHINA, zároveň je rovnoběžný s budovou Fakulty podnikatelské.

Autem

Naše centrum najdete na GPS souřadnicích: 49.2321239N , 16.5716267E .

Tramvají

Tramvaj 12 – z Hlavního nádraží, případně ze zastávky Česká, na konečnou zastávku Technologický park. Přejdete na chodník před budovu Red Hat (čelem k ní) a dát se vpravo. Před budovou CEITEC se dáte doleva a dojdete až do areálu kolejí Pod Palackého vrchem – panelový dům se zelenými balkony budete mít před sebou vpravo.

Autobusem

Autobus 53 – ze zastávky Královo pole – nádraží na zastávku Kolejní, odtud pokračovat pěšky po směru jízdy cca 190 metrů k panelovému domu se zeleně vymalovanými balkony.

VIDEO do centra – Kudy k nám na Kolejní 2?

Video Vám ukáže cestu tramvají č. 12, poté cestu autobusem č. 53. Těšíme se na Vás na našem „velitelství“!

VIDEO k učebnám – Kudy k nám na Fakultě podnikatelské?

Video Vám ukáže, kudy do našich učeben na Fakultě podnikatelské. Nejprve cestu tramvají č. 12, poté cestu autobusem č. 53. Těšíme se na Vás!

Mapa – Jak k nám na Kolejní