Kliknutím na ikonku oka náš web přizpůsobíte pro návštěvníky s vadou zraku.

Kliknutím na ikonku šipky skryjete tento dialog.

Alfons logoAlfons logo

Jak k nám?

Sídlíme v budově A04 se zeleně vymalovanými balkony, máme samostatný vchod v přízemí. Budova je přímo naproti Fitcentru MACHINA, zároveň je rovnoběžná s budovou Fakulty podnikatelské.

Autem

Naše centrum najdete na GPS souřadnicích: 49.2321239N , 16.5716267E .

Tramvají

Tramvaj 12 – z Hlavního nádraží, případně ze zastávky Česká, na konečnou zastávku Technologický park. Přejdete na chodník před budovu Red Hat (čelem k ní) a dáte se vpravo. Před budovou CEITEC se dáte doleva a přijdete až do areálu kolejí Pod Palackého vrchem – budovu se zelenými balkony budete mít před sebou vpravo.

Autobusem

Autobus 72 – ze zastávky Královo Pole – nádraží na zastávku Kolejní, odtud pokračujte pěšky po směru jízdy cca 200 metrů k budově se zeleně vymalovanými balkony.

VIDEO do centra – Kudy k nám na Kolejní 2?

Video Vám ukáže cestu tramvají č. 12, poté cestu autobusem č. 72.

VIDEO k učebnám – Kudy k nám na Fakultu podnikatelskou?

Video Vám ukáže, cestu do našich učeben na Fakultě podnikatelské. Nejprve cestu tramvají č. 12, poté cestu autobusem č. 72.

Mapa – Jak k nám na Kolejní 2