Kliknutím na ikonku oka náš web přizpůsobíte pro návštěvníky s vadou zraku.

Kliknutím na ikonku šipky skryjete tento dialog.

Alfons logoAlfons logo
Načítám Akce

« Přehled kurzů

• akce již proběhla.

JAK KOMUNIKOVAT SE STUDENTY S PSYCHICKÝMI OBTÍŽEMI 14.11.2023 15:00-17:00

Ve výuce, u zkoušení i při individuálních konzultacích se můžete setkávat se studenty s psychickými obtížemi nebo s psychickým onemocněním. Jak v takové situaci co nejlépe komunikovat?

Na workshopu se zaměříme na problémy, které mohou v komunikaci nastat, a na možná řešení – co můžeme udělat pro to, aby byla vzájemná komunikace bezpečná, student dostal potřebné informace a podporu ve své obtížné situaci a vy jste se cítili jistí, nepřekročili jste své možnosti a udrželi si hranice.

Budeme se zabývat i tím, jaká doporučení a kontakty můžete studentům v psychické krizi předat a představíme vám aplikaci Nepanikař.

Workshopem vás provedou psycholožky z PC ALFONS, Mgr. Eva Viktorinová a Mgr. Iva Riederová.

Datum:
Čas:

Pořadatel

Poradenské centrum Alfons
Telefon:
alfons@vutbr.cz
Webová stránka:

VUT v Brně | Fakulta podnikatelská | učebna E310
Kolejní 4
Brno, Česká republika
+ Google Mapa

Kapacita tohoto kurzu je již naplněna a nebo je po termínu registrace.