Kliknutím na ikonku oka náš web přizpůsobíte pro návštěvníky s vadou zraku.

Kliknutím na ikonku šipky zkryjete tento dialog.

Alfons logoAlfons logo

Doplňková výuka angličtiny

Studentům s poruchami učení nabízíme zdarma semestrální kurz angličtiny.

Oxfordské koleje

Anotace kurzu

Úvodní hodina kurzu angličtiny bude věnována diagnostice Vašeho učebního stylu a díky tomu budete mít možnost upravit své studijní návyky a postupy tak, aby Vás učení angličtiny (a učení obecně 🙂 ) bavilo, a abyste dosahovali těch nejlepších výsledků.

V každé následující lekci se zaměříme na rozvoj všech řečových dovedností (speaking, listening, reading, writing), budeme pracovat na správné výslovnosti (pronunciation), rozvíjet Vaši slovní zásobu a prakticky zkoušet jednotlivé části závěrečné zkoušky z angličtiny, která Vás během studia čeká.

Vyjasníme si nejasnosti týkající se gramatiky a prostřednictvím role-play si zažijeme angličtinu v každodenních situacích.

Doporučím Vám spoustu vychytávek, jak ovládnout jazykové dovednosti k Vaší spokojenosti, navrhnu Vám vhodná studijní opatření a natrénujete jednotlivé položky zkoušky z angličtiny.

Nabízíme také KONZULTACE. Osobně, každé úterý 13 – 14:00, nebo mailem na stockova@lli.vutbr.cz Máte možnost probrat s lektorkou, co bude třeba.

Hodnocení a registrace

Předmět není kreditově ohodnocen. 🙂

Registrace není závislá na IS Studis, provádí se osobně přes poradenské centrum Alfons vždy před začátkem semestru – budete vyzváni mailem k přihlášení do kurzu.

Rozsah a realizace výuky

10 x 90min lekce, začátek výuky v 2. týdnu semestru. Veškerý podkladový materiál rozdává lektor na začátku každé hodiny, není nutné pořizovat vlastní učebnice. Výuková skupina čítá 46 studentů, individuální výuka 1–2 studenti.

Výuka probíhá v učebně E310 na Fakultě podnikatelské.

Jazykové poradenství a konzultace

Nabízíme rovněž jazykové poradenství a konzultace zdarma. Bližší informace naleznete zde.

Bc. Petra Koukolová

stockova@lli.vutbr.cz

  • lektorka výuky jazyků